Indie_sized biale_szalenstwo_sized dwa_plus_dwa_sized all_inclusive_sized wycieczki_objazdowe_sized

Biuro podróży przyjazne zdrowiu turysty

logo biuro przyjazneNasze biuro bierze udział w ogólnopolskim programie edukacyjnym – „Biuro podróży przyjazne zdrowiu turysty". Wyróżnia nas to, że jesteśmy zaangażowani, mówimy naszym Klientom o chorobach tropikalnych i ich profilaktyce. Zostaliśmy za to nagrodzeni honorowym certyfikatem.
Każdorazowo oferujemy naszym Klientom rzetelne materiały edukacyjne na temat chorób tropikalnych i ich profilaktyki. Chcemy, żeby Klienci byli zdrowi podczas wyjazdów i zdrowi z nich wracali.W naszym biurze  otrzymacie Państwo materiały zawierające wiarygodną
i wyczerpującą informację na temat chorób występujących w egzotycznych krajach i skutecznych metodach ich profilaktyki. Dodatkowo udzielimyinformacji, gdzie szukać najbliższych placówek medycyny podróży, w których może skorzystać z porady lekarskiej przed wyjazdem.

W egzotycznych rejonach świata występują inne drobnoustroje, niż w Europie. Mogą one powodować nie tylko zatrucie pokarmowe, ale też poważniejsze choroby. Standardy medyczne i higieniczne panujące w kraju, do którego Pan/i jedzie mogą się różnić od panujących w Polsce. Warto zadbać o profilaktykę chorób tropikalnych.Aby uchronić się przed chorobami tropikalnymi oprócz ogólnego zachowania higieny, warto zadbać o szczepienia przed wyjazdem i odwiedzić placówkę medycyny podróży.

Przed wyjazdem do niektórych krajów istnieje konieczność zaszczepienia się. Są to tzw. szczepienia obowiązkowe. Istnieją też szczepienia zalecane, które warto rozważyć przed wyjazdem za granicę. Chronią one przed wieloma chorobami tropikalnymi.

Szczegółowy wykaz szczepień obowiązkowych i zalecanych przed wyjazdem do różnych krajów świata znajduje się poniżej. 

Plik pdf do pobrania pdf-icon.

 

 

Informacja o plikach „cookie”

Strona korzysta z plików cookies, korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji na temat ochrony prywatności znajdziesz w naszej Polityce Czytaj więcej…

Zrozumiałem