Indie_sized biale_szalenstwo_sized dwa_plus_dwa_sized all_inclusive_sized wycieczki_objazdowe_sized

Karkonosze z Berlinem - 3 dni

Świdnica-Walim-Krzeszów-Szklarska Poręba-Berlin-Poczdam

W programie: zwiedzanie unikatowego tzw. Kościoła Pokoju  w Świdnicy następnie jednego z tzw.podziemnych miast (Walim, Osówka lub Rzeczka) oraz po-cysterskiego opactwa z barokowym sanktuarium „Krzeszowskiej Pani”. Wieczorem zakwaterowanie w Szklarskiej Porębie z programem fakultatywnym do wyboru. Z kolei u naszych zachodnich sąsiadów, oprócz wiczornej panoramy miasta, zobaczymy centrum Berlina, między innymi: Alexanderplatz z górującą nad miastem Wieżą Telewizyjną, Nikolaisviertel – pozostałości średniowiecznej starówki Berlina, a także zabytki Wyspy Muzealnej: Katedrę Ewangelicką, Nową i Starą Galerię, Muzeum Egipskie, Muzeum Pergamonu. Ponadto wybierzemy się w rejs statkiem po kanałach Sprewy. W Poczdamie natomiast zwiedzimy zespół parkowo-pałacowy Sanssouci,wpisany na listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO.

Cena od 580 zł./os.*

berlin  berlin wieza  posdam

Czytaj więcej: Karkonosze z Berlinem - 3 dni

Kotlina Kłodzka - 3 dni

Kłodzko-Czermna-Wambierzyce-Duszniki Zdrój-Złoty Stok

W programie: zwiedzanie Kaplicy Czaszek w Czermnej, Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdroju, kompleksu zabytków w Wambierzycach: wspaniałej barokowej bazyliki oraz ruchomej szopki. W Kłodzku zwiedzanie potężnej Twierdzy (część górna i podziemne labirynty), a w Złotym Stoku zabytkowej Kopalni Złota. Ponadto wybierzemy się na spacer po Błędnych Skałach z przewodnikiem, a podczas jednego z wieczorów spędzimy miło czas przy akompaniamencie muzyki.

Cena od 500 zł./os.*

kaplica czaszek 1   błędne  kopalnia-zlota-2

 

Czytaj więcej: Kotlina Kłodzka - 3 dni

 

Informacja o plikach „cookie”

Strona korzysta z plików cookies, korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji na temat ochrony prywatności znajdziesz w naszej Polityce Czytaj więcej…

Zrozumiałem