Indie_sized biale_szalenstwo_sized dwa_plus_dwa_sized all_inclusive_sized wycieczki_objazdowe_sized

O firmie

Firma Madart Spółka Jawna rozpoczęła swoją działalność w kwietniu 2005 roku. Od 1 października 2013r. zmieniła nazwę na Madart Małgorzata Hałkowska i wspólnicy spółka jawna. Budowana była od podstaw, a siłą napędową była pasja właścicieli.

W czerwcu 2006 roku firma otworzyła lokal handlowy w Jaśle i tam przeniósł się jej wyodrębniony dział sprzedaży. W siedzibie firmy nadal działa wyodrębniony dział operacyjny i księgowość.

W styczniu 2007 roku firma poszerzyła swoją działalność o pion szkoleniowy w postaci Ośrodka Szkolenia Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego działającego w formie placówki kształcenia ustawicznego. W związku z tym zaczęliśmy organizować m. in. "kursy pilotów wycieczek" - pierwsi absolwenci już pracują jako piloci.

W październiku 2007 roku wydaliśmy pierwszy katalog ofert turystycznych organizowanych przez naszą firmę, który zaprezentowaliśmy na Tour Salonie w Poznaniu.

Również w październiku firma utworzyła punkt informacji turystycznej i zgłosiła akces do Podkarpackiej Regionalnej Organizacji Turystycznej.

Firma nadal bardzo dynamicznie się rozwija tworząc ciągle nowe oferty i rozbudowując bazę swoich agentów.

 

Informacja o plikach „cookie”

Strona korzysta z plików cookies, korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji na temat ochrony prywatności znajdziesz w naszej Polityce Czytaj więcej…

Zrozumiałem